EMMA

Anciënniteit : 2444 dagen
Algemeen klassement : 263ste
Reserve : 26 768 202 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Wildkleur
17:45
Energie
36%
Gezondheid
100%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 300.00

Uithoudingsvermogen
15
30.00
Snelheid
28.5
57.00
Dressuur
34.5
69.00
Galop
22.5
45.00
Draf
19.5
39.00
Springen
30
60.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 16 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 152 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 457 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 14/10/2026
Producent: EMMA Winst: 4 275 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0710
Drafrace 0501
Cross-country 01541
Showspringen 01331
Dressuur 01502
Genetisch potentieel Totaal: 300.00
Uithoudingsvermogen30.00  Galop45.00
Snelheid57.00  Draf39.00
Dressuur69.00  Springen60.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Temporary Bliss is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Temporary Bliss is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen