0 rosie 0

Anciënniteit : 753 dagen
Algemeen klassement : 821ste
Reserve : 6 873 175 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Kastanje
20:30
Energie
23%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 300.00

Uithoudingsvermogen
15
30.00
Snelheid
28.5
57.00
Dressuur
34.5
69.00
Galop
22.5
45.00
Draf
19.5
39.00
Springen
30
60.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 474 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 14/10/2026
Producent: 0 rosie 0 Winst: 435 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0500
Drafrace 0300
Cross-country 0500
Showspringen 0700
Dressuur 0410
Genetisch potentieel Totaal: 300.00
Uithoudingsvermogen30.00  Galop45.00
Snelheid57.00  Draf39.00
Dressuur69.00  Springen60.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

falabellaFalabella

dressuur: +9, galop: +7, draf: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Time Flies is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Time Flies is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen