Drumpley

Anciënniteit : 40 dagen
Algemeen klassement : 3948ste
Reserve : 119 442 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Palomino
17:45
Energie
32%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 310.00

Uithoudingsvermogen
15.5
31.00
Snelheid
29.45
58.90
Dressuur
35.65
71.30
Galop
23.25
46.50
Draf
20.15
40.30
Springen
31
62.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 16 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 152 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 456 kg
Vacht: Palomino Geboren op: 15/10/2026
Producent: Drumpley Winst: 3 915 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 01402
Drafrace 0802
Cross-country 01000
Showspringen 01110
Dressuur 01501
Genetisch potentieel Totaal: 310.00
Uithoudingsvermogen31.00  Galop46.50
Snelheid58.90  Draf40.29
Dressuur71.30  Springen62.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet2xnoirblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xnoir2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Daybreak is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Daybreak is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen