starsbaas

Anciënniteit : 2734 dagen
Algemeen klassement : 736ste
Reserve : 20 094 761 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Zweetvos lever kastanje
21:00
Energie
23%
Gezondheid
100%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 310.00

Uithoudingsvermogen
15.5
31.00
Snelheid
29.45
58.90
Dressuur
35.65
71.30
Galop
23.25
46.50
Draf
20.15
40.30
Springen
31
62.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 13 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 157 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 471 kg
Vacht: Zweetvos lever kastanje Geboren op: 15/10/2026
Producent: starsbaas Winst: 3 210 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0701
Drafrace 0912
Cross-country 0702
Showspringen 01321
Dressuur 0815
Genetisch potentieel Totaal: 310.00
Uithoudingsvermogen31.00  Galop46.50
Snelheid58.90  Draf40.29
Dressuur71.30  Springen62.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique2xvioletblanc2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xvioletblanc2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xviolet2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


M310 B is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

M310 B is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen