tyara

Anciënniteit : 4585 dagen
Algemeen klassement : 259ste
Reserve : 788 852 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Cremello
12:15
Energie
56%
Gezondheid
90%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 310.00

Uithoudingsvermogen
15.5
31.00
Snelheid
29.45
58.90
Dressuur
35.65
71.30
Galop
23.25
46.50
Draf
20.15
40.30
Springen
31
62.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 15 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 156 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 432 kg
Vacht: Cremello Geboren op: 15/10/2026
Producent: tyara Winst: 3 240 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 01901
Drafrace 0500
Cross-country 0821
Showspringen 01101
Dressuur 0810
Genetisch potentieel Totaal: 310.00
Uithoudingsvermogen31.00  Galop46.50
Snelheid58.90  Draf40.29
Dressuur71.30  Springen62.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Evanescence H is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Evanescence H is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen