Phanpy

Anciënniteit : 2619 dagen
Algemeen klassement : 106ste
Reserve : 12 770 545 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Rozetten

Rijpaard Lusitano Wildkleur
06:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 32515.38

Uithoudingsvermogen
1508.722
3017.44
Snelheid
2685.814
5371.63
Dressuur
4841.077
9682.15
Galop
3077.2905
6154.58
Draf
3980.5015
7961.00
Springen
164.2865
328.57
Ras: LusitanoLeeftijd: 13 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 463 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 16/10/2026
Producent: Dmitri Winst: 10 900 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 26128.55
Uithoudingsvermogen2949.77  Galop4706.12
Snelheid4106.47  Draf6085.59
Dressuur6903.77  Springen1376.82
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2949.77
2949.77
2949.77
Snelheid
4106.48
4106.48
4106.48
4106.48
Dressuur
6903.77
6903.77
6903.77
6903.77
6903.77
6903.77
Galop
4706.12
4706.12
4706.12
4706.12
4706.12
Draf
6085.59
6085.59
6085.59
6085.59
6085.59
Springen
1376.82
1376.82
Deze merrie heeft 2555 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+38, snelheid: +38, dressuur: +38, galop: +38, draf: +38, springen: +38

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnetknightRidders Oorkapje

uithoudingsvermogen:+10, snelheid: +10, dressuur: +10, galop: +10, draf: +10, springen: +10


Manege

Naam:
Tot:
15. December 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 14 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen