MANIFEST

Anciënniteit : 2625 dagen
Algemeen klassement : 1ste
Reserve : 1 855 112 equus
Geschiedenis van Eigenaren
10:00
Energie
86%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 25472.87

Uithoudingsvermogen
3951.521
7903.04
Snelheid
1789.2855
3578.57
Dressuur
3099.026
6198.05
Galop
658.0515
1316.10
Draf
427.364
854.73
Springen
2811.186
5622.37
Ras: Akhal-TekeLeeftijd: 11 jaren
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 164 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 461 kg
Vacht: Zweetvos lever kastanje Geboren op: 17/10/2026
Producent: MANIFEST Winst: 890 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 22843.73
Uithoudingsvermogen6061.08  Galop2611.86
Snelheid3858.16  Draf1247.16
Dressuur4753.49  Springen4311.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6061.08
6061.08
6061.08
6061.08
6061.08
Snelheid
3858.16
3858.16
3858.16
3858.16
Dressuur
4753.49
4753.49
4753.49
4753.49
4753.49
Galop
2611.86
2611.86
2611.86
Draf
1247.16
1247.16
Springen
4311.98
4311.98
4311.98
4311.98
Deze merrie heeft 2228 sterren van uitmuntendheid.

corneEenhoorn

dressuur: +15

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

M blup is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M blup is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 11 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen