Pony Shetlander Kastanje
10:00
Energie
59%
Gezondheid
58%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 812.67

Uithoudingsvermogen
72.8855
145.77
Snelheid
4.7485
9.50
Dressuur
71.337
142.67
Galop
53.735
107.47
Draf
3.5435
7.09
Springen
200.085
400.17
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 83 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 247 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 17/10/2026
Producent: toffepeer1234 Winst: 2 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen929.84  Galop1375.26
Snelheid1536.19  Draf446.23
Dressuur1697.13  Springen2143.35
BLUP:
-73.15
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
929.84
929.84
Snelheid
1536.19
1536.19
Dressuur
1697.13
1697.13
1697.13
Galop
1375.26
1375.26
Draf
446.23
446.23
Springen
2143.35
2143.35
2143.35
Dit paard heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
28. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen