Rijpaard Lusitano Bruin
11:00
Energie
92%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 29735.10

Uithoudingsvermogen
784.8535
1569.71
Snelheid
1470.5135
2941.03
Dressuur
4727.3115
9454.62
Galop
3222.4585
6444.92
Draf
4169.11
8338.22
Springen
493.3025
986.61
Ras: LusitanoLeeftijd: 17 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 469 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 18/10/2026
Producent: Midnightmare Winst: 380 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27365.24
Uithoudingsvermogen3091.19  Galop4928.06
Snelheid4301.01  Draf6374.25
Dressuur7227.90  Springen1442.83
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3091.19
3091.19
3091.19
3091.19
Snelheid
4301.01
4301.01
4301.01
4301.01
Dressuur
7227.9
7227.9
7227.9
7227.9
7227.9
7227.9
Galop
4928.06
4928.06
4928.06
4928.06
4928.06
Draf
6374.25
6374.25
6374.25
6374.25
6374.25
6374.25
Springen
1442.83
1442.83
Deze merrie heeft 2680 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M 27365.24 BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 27365.24 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 17 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen