Lumi17

Anciënniteit : 10 dagen
Algemeen klassement : 11219ste
Reserve : 5 364 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Wildkleur
15:45
Energie
40%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 340.00

Uithoudingsvermogen
16.81
33.62
Snelheid
32.3
64.60
Dressuur
39.29
78.58
Galop
25.5
51.00
Draf
22.1
44.20
Springen
34
68.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 14 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 156 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 439 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 18/10/2026
Producent: Lumi17 Winst: 2 175 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0912
Drafrace 0610
Cross-country 0400
Showspringen 01121
Dressuur 0710
Genetisch potentieel Totaal: 340.00
Uithoudingsvermogen34.00  Galop51.00
Snelheid64.59  Draf44.20
Dressuur78.20  Springen68.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Final Glimps is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Final Glimps is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen