willy0123

Anciënniteit : 5371 dagen
Algemeen klassement : 4de
Reserve : 444 225 234 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Donkerbruin
13:00
Energie
23%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 33115.04

Uithoudingsvermogen
1162.727
2325.45
Snelheid
2804.3965
5608.79
Dressuur
4712.9505
9425.90
Galop
3213.2795
6426.56
Draf
4156.2975
8312.59
Springen
507.8705
1015.74
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 466 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 18/10/2026
Producent: willy0123 Winst: 380 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27368.73
Uithoudingsvermogen3091.62  Galop4928.72
Snelheid4301.56  Draf6374.99
Dressuur7228.82  Springen1443.02
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3091.62
3091.62
3091.62
3091.62
Snelheid
4301.56
4301.56
4301.56
4301.56
Dressuur
7228.82
7228.82
7228.82
7228.82
7228.82
7228.82
Galop
4928.72
4928.72
4928.72
4928.72
4928.72
Draf
6374.99
6374.99
6374.99
6374.99
6374.99
6374.99
Springen
1443.02
1443.02
Dit paard heeft 2680 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen