Veulen Lusitano Zwart
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 3198.82

Uithoudingsvermogen
181.186
362.37
Snelheid
263.5425
527.09
Dressuur
401.192
802.38
Galop
283.8915
567.78
Draf
303.663
607.33
Springen
165.936
331.87
Ras: LusitanoLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 100 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 110 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 20/10/2026
Producent: Babelka

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 16817.81
Uithoudingsvermogen1905.17  Galop2985.12
Snelheid2771.15  Draf3193.02
Dressuur4218.53  Springen1744.82
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 20 Mediocre Lєλgυє Θƒ Δѕѕλѕѕιηѕ
Moederdier: picto3Prinsespicto3
Lusitano
50.0%
Shetlander
50.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1905.17
1905.17
1905.17
Snelheid
2771.15
2771.15
2771.15
Dressuur
4218.53
4218.53
4218.53
4218.53
Galop
2985.12
2985.12
2985.12
Draf
3193.02
3193.02
3193.02
3193.02
Springen
1744.82
1744.82
1744.82
Dit paard heeft 1625 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Pony Kastanje
Lusitano M is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertLusitano M zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertLusitano M zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie