neje

Anciënniteit : 2 dagen
Algemeen klassement : 16741ste
Reserve : 11 924 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Paint Donkerbruine Tobiano
08:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: PaintLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 83 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 85 kg
Vacht: Donkerbruine Tobiano Geboren op: 19/10/2026
Producent: neje

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen1375.26  Galop1537.00
Snelheid2143.35  Draf446.23
Dressuur1697.13  Springen929.03
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Paint
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1375.26
1375.26
Snelheid
2143.35
2143.35
2143.35
Dressuur
1697.13
1697.13
1697.13
Galop
1537
1537
Draf
446.23
446.23
Springen
929.03
929.03
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Paint Donkerbruine Tobiano
Lunaa is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertLunaa zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertLunaa zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie