PromiseQH

Anciënniteit : 2806 dagen
Algemeen klassement : 171ste
Reserve : 2 798 505 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Zweetvos kastanje
16:00
Energie
1%
Gezondheid
100%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 32490.49

Uithoudingsvermogen
4329.6735
8659.35
Snelheid
3066.4405
6132.88
Dressuur
3676.256
7352.51
Galop
1799.286
3598.57
Draf
1872.2615
3744.52
Springen
1501.326
3002.65
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 150 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 450 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 20/10/2026
Producent: PromiseQH Winst: 4 754 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 010153
Trail 0000
Reining 01213
Western Pleasure 0730
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27209.23
Uithoudingsvermogen7180.22  Galop2983.89
Snelheid5085.31  Draf3373.44
Dressuur6096.61  Springen2489.76
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H20 ৎ Gaucho's ୭
Moederdier: M Blupt 1 ৎ Gaucho's ୭
Argentijnse Criollo
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7180.22
7180.22
7180.22
7180.22
7180.22
7180.22
Snelheid
5085.31
5085.31
5085.31
5085.31
5085.31
Dressuur
6096.61
6096.61
6096.61
6096.61
6096.61
6096.61
Galop
2983.89
2983.89
2983.89
Draf
3373.44
3373.44
3373.44
3373.44
Springen
2489.76
2489.76
2489.76
Dit paard heeft 2664 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H blupt 1 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H blupt 1 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen