bobo

Anciënniteit : 3 dagen
Algemeen klassement : 16801ste
Reserve : 11 024 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Paint Bruine Overo
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: PaintLeeftijd: 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 123 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 169 kg
Vacht: Bruine Overo Geboren op: 20/10/2026
Producent: bobo

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen1375.26  Galop1537.00
Snelheid2143.35  Draf446.23
Dressuur1697.13  Springen929.03
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Paint
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1375.26
1375.26
Snelheid
2143.35
2143.35
2143.35
Dressuur
1697.13
1697.13
1697.13
Galop
1537
1537
Draf
446.23
446.23
Springen
929.03
929.03
Dit paard heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

molon is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertmolon zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Reproductie

pictoalertmolon zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Informatie