xxxnatjexxx

Anciënniteit : 3633 dagen
Algemeen klassement : 375ste
Reserve : 36 235 433 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Newfoundland Pony Zwart
08:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 3877.80

Uithoudingsvermogen
234.153
468.31
Snelheid
408.0265
816.05
Dressuur
288.5445
577.09
Galop
332.651
665.30
Draf
207.7825
415.56
Springen
467.7415
935.48
Ras: Newfoundland PonyLeeftijd: een paar uur
Soort: PonyHoogte: 75 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 75 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 20/10/2026
Producent: xxxnatjexxx

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 12623.04
Uithoudingsvermogen1524.43  Galop2165.69
Snelheid2656.42  Draf1352.75
Dressuur1878.55  Springen3045.19
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1524.43
1524.43
Snelheid
2656.42
2656.42
2656.42
Dressuur
1878.55
1878.55
1878.55
Galop
2165.7
2165.7
2165.7
Draf
1352.75
1352.75
Springen
3045.19
3045.19
3045.19
Deze merrie heeft 1205 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Pony Donkerbruin
m12623.04 is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertm12623.04 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertm12623.04 zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie