Veulen Fjord Brunblakk
18:00
Energie
21%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1909.45

Uithoudingsvermogen
162.1015
324.20
Snelheid
251.5045
503.01
Dressuur
180.8755
361.75
Galop
198.174
396.35
Draf
109.3715
218.74
Springen
52.698
105.40
Ras: FjordLeeftijd: 8 maanden
Soort: PonyHoogte: 117 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 165 kg
Vacht: Brunblakk Geboren op: 22/10/2026
Producent: LauraLuna99

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 15157.87
Uithoudingsvermogen2573.87  Galop3149.48
Snelheid4000.47  Draf1732.47
Dressuur2873.45  Springen828.12
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Kenji Royal Norwegian
Moederdier: Pernille Lunar Stables
Fjord
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2573.87
2573.87
2573.87
Snelheid
4000.47
4000.47
4000.47
4000.47
Dressuur
2873.45
2873.45
2873.45
Galop
3149.48
3149.48
3149.48
3149.48
Draf
1732.47
1732.47
1732.47
Springen
828.129
828.129
Dit paard heeft 1459 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Clemens is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertClemens zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Reproductie

pictoalertClemens zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Informatie