Isarah

Anciënniteit : 2 dagen
Algemeen klassement : 12779ste
Reserve : 12 011 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Fjord Rodblakk
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: FjordLeeftijd: 6 maanden
Soort: PonyHoogte: 110 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 147 kg
Vacht: Rodblakk Geboren op: 22/10/2026
Producent: Isarah

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen1375.26  Galop1697.13
Snelheid2143.35  Draf929.03
Dressuur1536.19  Springen447.04
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Fjord
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1375.26
1375.26
Snelheid
2143.35
2143.35
2143.35
Dressuur
1536.19
1536.19
Galop
1697.13
1697.13
1697.13
Draf
929.03
929.03
Springen
447.04
447.04
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Skippie is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertSkippie zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 6 maanden!

Reproductie

pictoalertSkippie zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 6 maanden!

Informatie