Pony Fjord Ulsblakk
16:30
Energie
51%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1987.34

Uithoudingsvermogen
465.265
930.53
Snelheid
386.3545
772.71
Dressuur
42.6885
85.38
Galop
47.5255
95.05
Draf
36.792
73.58
Springen
15.046
30.09
Ras: FjordLeeftijd: 5 jaren
Soort: PonyHoogte: 145 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 425 kg
Vacht: Ulsblakk Geboren op: 23/10/2026
Producent: larissa007

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen1375.26  Galop1697.13
Snelheid2143.35  Draf929.03
Dressuur1536.19  Springen447.04
BLUP:
-62.65
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Fjord
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1375.26
1375.26
Snelheid
2143.35
2143.35
2143.35
Dressuur
1536.19
1536.19
Galop
1697.13
1697.13
1697.13
Draf
929.03
929.03
Springen
447.04
447.04
Dit paard heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

selleclassique2x2** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

brideclassique2x2** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
22. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen