Rijpaard Argentijnse Criollo Bruine Tovero
10:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27452.30

Uithoudingsvermogen
4398.14
8796.28
Snelheid
3065.374
6130.75
Dressuur
3678.5245
7357.05
Galop
1215.9745
2431.95
Draf
682.1815
1364.36
Springen
685.9565
1371.91
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 15 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 150 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 420 kg
Vacht: Bruine Tovero Geboren op: 23/10/2026
Producent: willy0123 Winst: 338 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02020
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27250.32
Uithoudingsvermogen7190.55  Galop2988.68
Snelheid5092.83  Draf3378.81
Dressuur6105.99  Springen2493.46
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt ৎ Gaucho's ୭
Moederdier: M blupt ৎ Gaucho's ୭
Argentijnse Criollo
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7190.55
7190.55
7190.55
7190.55
7190.55
7190.55
Snelheid
5092.83
5092.83
5092.83
5092.83
5092.83
Dressuur
6105.99
6105.99
6105.99
6105.99
6105.99
6105.99
Galop
2988.68
2988.68
2988.68
Draf
3378.81
3378.81
3378.81
3378.81
Springen
2493.46
2493.46
2493.46
Deze merrie heeft 2668 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+18, snelheid: +18, dressuur: +18, galop: +18, draf: +18, springen: +18

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique2xrouge2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xrougevert2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrouge2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

Tot:
27. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 16 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen