Marieke2001

Anciënniteit : 1792 dagen
Algemeen klassement : 129ste
Reserve : 29 586 547 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Quarter Horse Zwart
12:15
Energie
32%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27461.19

Uithoudingsvermogen
4327.68
8655.36
Snelheid
1393.3825
2786.76
Dressuur
3788.9745
7577.95
Galop
868.3685
1736.74
Draf
429.16
858.32
Springen
2923.031
5846.06
Ras: Quarter HorseLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 471 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 24/10/2026
Producent: Marieke2001 Winst: 882 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27289.59
Uithoudingsvermogen7200.80  Galop4320.24
Snelheid3115.51  Draf1484.98
Dressuur6304.45  Springen4863.60
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7200.8
7200.8
7200.8
7200.8
7200.8
7200.8
Snelheid
3115.51
3115.51
3115.51
3115.51
Dressuur
6304.45
6304.45
6304.45
6304.45
6304.45
6304.45
Galop
4320.24
4320.24
4320.24
4320.24
Draf
1484.98
1484.98
Springen
4863.61
4863.61
4863.61
4863.61
4863.61
Dit paard heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen