Veulen Lusitano Gestippeld grijs
18:00
Energie
21%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 323.26

Uithoudingsvermogen
18.5205
37.04
Snelheid
25.4295
50.86
Dressuur
42.2275
84.45
Galop
29.054
58.11
Draf
37.3545
74.71
Springen
9.043
18.09
Ras: LusitanoLeeftijd: 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 135 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 172 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 25/10/2026
Producent: Nynkexlutske

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 16026.19
Uithoudingsvermogen1810.84  Galop2887.26
Snelheid2516.84  Draf3735.46
Dressuur4233.43  Springen842.34
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1810.84
1810.84
1810.84
Snelheid
2516.84
2516.84
2516.84
Dressuur
4233.44
4233.44
4233.44
4233.44
Galop
2887.26
2887.26
2887.26
Draf
3735.46
3735.46
3735.46
3735.46
Springen
842.348
842.348
Deze merrie heeft 1546 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15


Manege

Tot:
28. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

pictoalertDelilah zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Reproductie

pictoalertDelilah zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Informatie