Pony-eenhoorn New Forest Zweetvos lever kastanje
08:30
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 2974.78

Uithoudingsvermogen
306.761
613.52
Snelheid
193.149
386.30
Dressuur
329.722
659.44
Galop
209.3985
418.80
Draf
176.837
353.67
Springen
271.5245
543.05
Ras: New ForestLeeftijd: een paar uur
Soort: Pony-eenhoornHoogte: 78 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 78 kg
Vacht: Zweetvos lever kastanje Geboren op: 26/10/2026
Producent: Unknown User

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 14412.71
Uithoudingsvermogen2972.49  Galop2029.05
Snelheid1871.60  Draf1713.54
Dressuur3194.98  Springen2631.05
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2972.49
2972.49
2972.49
Snelheid
1871.6
1871.6
1871.6
Dressuur
3194.98
3194.98
3194.98
3194.98
Galop
2029.05
2029.05
2029.05
Draf
1713.54
1713.54
1713.54
Springen
2631.05
2631.05
2631.05
Deze merrie heeft 1385 sterren van uitmuntendheid.

corneEenhoorn

dressuur: +15


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Pony-eenhoorn Donkerbruin
f is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertf zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertf zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie