Droopy

Anciënniteit : 2 dagen
Algemeen klassement : 11347ste
Reserve : 3 910 equus
Geschiedenis van Eigenaren
18:30
Energie
27%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 3018.53

Uithoudingsvermogen
226.4895
452.98
Snelheid
189.4615
378.92
Dressuur
712.7345
1425.47
Galop
182.96
365.92
Draf
141.187
282.37
Springen
56.43
112.86
Ras: LipizzanerLeeftijd: 12 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 163 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 489 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 26/10/2026
Producent: Droopy

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen1285.84  Galop1446.78
Snelheid1875.94  Draf929.84
Dressuur2143.36  Springen446.23
BLUP:
7.52
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1285.85
1285.85
Snelheid
1875.94
1875.94
1875.94
Dressuur
2143.36
2143.36
2143.36
Galop
1446.78
1446.78
Draf
929.84
929.84
Springen
446.23
446.23
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

selleclassique2x2** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5


Manege

Naam:
Tot:
29. Oktober 2026
Stal:
stal 1*
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 13 jaren
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen