Droopy

Anciënniteit : 2 dagen
Algemeen klassement : 11347ste
Reserve : 3 910 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Lipizzaner Gestippeld grijs
09:45
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 229.86

Uithoudingsvermogen
18.18
36.36
Snelheid
26.53
53.06
Dressuur
30.2965
60.59
Galop
20.494
40.99
Draf
13.1425
26.29
Springen
6.287
12.57
Ras: LipizzanerLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 113 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 125 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 26/10/2026
Producent: Droopy

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 12783.76
Uithoudingsvermogen2022.17  Galop2279.55
Snelheid2950.96  Draf1461.86
Dressuur3369.92  Springen699.30
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: A royal Story Dark side
Moederdier: Jara D.Aqua
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2022.17
2022.17
2022.17
Snelheid
2950.96
2950.96
2950.96
Dressuur
3369.92
3369.92
3369.92
3369.92
Galop
2279.55
2279.55
2279.55
Draf
1461.86
1461.86
Springen
699.304
699.304
Deze merrie heeft 1221 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Roodbruin
Nieve is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertNieve zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertNieve zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie