larissa12

Anciënniteit : 2368 dagen
Algemeen klassement : 235ste
Reserve : 14 609 127 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Holsteiner Lever kastanje
10:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26918.74

Uithoudingsvermogen
1305.081
2610.16
Snelheid
2932.426
5864.85
Dressuur
3801.844
7603.69
Galop
628.89
1257.78
Draf
448.55
897.10
Springen
4342.5815
8685.16
Ras: HolsteinerLeeftijd: 12 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 173 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 515 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 28/10/2026
Producent: larissa12 Winst: 809 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27361.33
Uithoudingsvermogen4331.50  Galop3124.14
Snelheid4876.81  Draf1488.72
Dressuur6320.44  Springen7219.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Hollie Blupt 4 hOlliebollen
Moederdier: Mollie Blupt 3 hOlliebollen
Holsteiner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4331.5
4331.5
4331.5
4331.5
Snelheid
4876.81
4876.81
4876.81
4876.81
4876.81
Dressuur
6320.44
6320.44
6320.44
6320.44
6320.44
6320.44
Galop
3124.14
3124.14
3124.14
3124.14
Draf
1488.72
1488.72
Springen
7219.72
7219.72
7219.72
7219.72
7219.72
7219.72
Deze merrie heeft 2679 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Mollie Blupt 5 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Mollie Blupt 5 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen