Rijpaard Akhal-Teke Donkerbruin
08:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1625.60

Uithoudingsvermogen
214.335
428.67
Snelheid
137.526
275.05
Dressuur
169.713
339.43
Galop
92.984
185.97
Draf
44.623
89.25
Springen
153.619
307.24
Ras: Akhal-TekeLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 150 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 450 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 29/10/2026
Producent: isapisalisa

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

vruchtbaarheidstoverstaf

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen2143.35  Galop929.84
Snelheid1375.26  Draf446.23
Dressuur1697.13  Springen1536.19
BLUP:
0.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Akhal-Teke
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2143.35
2143.35
2143.35
Snelheid
1375.26
1375.26
Dressuur
1697.13
1697.13
1697.13
Galop
929.84
929.84
Draf
446.23
446.23
Springen
1536.19
1536.19
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+14, snelheid: +14, dressuur: +14, galop: +14, draf: +14, springen: +14


Manege

Tot:
2. November 2026
Stal:
stal 1* stro

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen