Rijpaard Vervluchtig KWPN Lichtgrijs
18:30
Energie
27%
Gezondheid
96%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 450.00

Uithoudingsvermogen
22.5
45.00
Snelheid
42.75
85.50
Dressuur
51.83
103.66
Galop
33.75
67.50
Draf
29.25
58.50
Springen
44.92
89.84
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 13 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 152 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 438 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 29/10/2026
Producent: d.dullns Winst: 1 165 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0400
Drafrace 0200
Cross-country 0400
Showspringen 01030
Dressuur 0800
Genetisch potentieel Totaal: 450.00
Uithoudingsvermogen45.00  Galop67.50
Snelheid85.50  Draf58.50
Dressuur103.50  Springen90.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%

Excellentie

Dressuur
103.5
Dit paard heeft 1 ster van uitmuntendheid.

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

selleclassique2x2** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapisclassique2xvertblanc2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Maverick is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Maverick is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen