10:00
Energie
69%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 2211.72

Uithoudingsvermogen
378.1495
756.30
Snelheid
137.526
275.05
Dressuur
258.312
516.62
Galop
92.984
185.97
Draf
44.623
89.25
Springen
194.2665
388.53
Ras: Akhal-TekeLeeftijd: 11 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 156 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 451 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 30/10/2026
Producent: Pollyhorselief

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen2143.35  Galop929.84
Snelheid1375.26  Draf446.23
Dressuur1697.13  Springen1536.19
BLUP:
1.76
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Akhal-Teke
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2143.35
2143.35
2143.35
Snelheid
1375.26
1375.26
Dressuur
1697.13
1697.13
1697.13
Galop
929.84
929.84
Draf
446.23
446.23
Springen
1536.19
1536.19
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5


Manege

Tot:
2. November 2026
Stal:
stal 1* stro
Voordelen:
veevoer haver wortel

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 11 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen