swissangel

Anciënniteit : 4486 dagen
Algemeen klassement : 705ste
Reserve : 82 282 643 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Zwart
19:45
Energie
26%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 460.00

Uithoudingsvermogen
23
46.00
Snelheid
43.7
87.40
Dressuur
52.9
105.80
Galop
34.5
69.00
Draf
29.9
59.80
Springen
46
92.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 16 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 157 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 470 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 30/10/2026
Producent: swissangel Winst: 7 360 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0400
Drafrace 0200
Cross-country 0400
Showspringen 0600
Dressuur 03855
Genetisch potentieel Totaal: 460.00
Uithoudingsvermogen46.00  Galop69.00
Snelheid87.40  Draf59.80
Dressuur105.80  Springen92.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%

Excellentie

Dressuur
105.8
Dit paard heeft 1 ster van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

falabellaFalabella

dressuur: +9, galop: +7, draf: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Short Notice is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Short Notice is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen