EMMA

Anciënniteit : 2444 dagen
Algemeen klassement : 263ste
Reserve : 26 768 202 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Andalusiër Roodbruin
09:00
Energie
85%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 5096.59

Uithoudingsvermogen
481.518
963.04
Snelheid
532.804
1065.61
Dressuur
673.512
1347.02
Galop
291.366
582.73
Draf
138.8695
277.74
Springen
430.225
860.45
Ras: AndalusiërLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 96 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 96 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 31/10/2026
Producent: EMMA

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 24597.44
Uithoudingsvermogen4647.85  Galop2812.41
Snelheid5142.89  Draf1340.44
Dressuur6501.08  Springen4152.75
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4647.86
4647.86
4647.86
4647.86
4647.86
Snelheid
5142.9
5142.9
5142.9
5142.9
5142.9
Dressuur
6501.08
6501.08
6501.08
6501.08
6501.08
6501.08
Galop
2812.41
2812.41
2812.41
Draf
1340.44
1340.44
Springen
4152.75
4152.75
4152.75
4152.75
Dit paard heeft 2404 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

rijpaard-eenhoorn gestippeld grijs
Roodbruin is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertRoodbruin zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertRoodbruin zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie