Veulen Marwari Lever kastanje
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: MarwariLeeftijd: 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 109 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 120 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 31/10/2026
Producent: Ilsebunny

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 9199.97
Uithoudingsvermogen1668.23  Galop2009.91
Snelheid1810.86  Draf927.65
Dressuur1893.87  Springen889.45
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Endou De Ruiters Sporthorses
Moederdier: Sunny
Lipizzaner
50.0%
Marwari
50.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1668.23
1668.23
1668.23
Snelheid
1810.86
1810.86
1810.86
Dressuur
1893.87
1893.87
1893.87
Galop
2009.91
2009.91
2009.91
Draf
927.654
927.654
Springen
889.451
889.451
Deze merrie heeft 862 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Donkerbruin
Moon is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertMoon zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Reproductie

pictoalertMoon zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 2 maanden!

Informatie