Grandma

Anciënniteit : 4951 dagen
Algemeen klassement : 12de
Reserve : 2 063 240 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Quarter Horse Cremello
08:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 5478.85

Uithoudingsvermogen
722.79
1445.58
Snelheid
312.8245
625.65
Dressuur
632.972
1265.94
Galop
433.649
867.30
Draf
149.0355
298.07
Springen
488.1555
976.31
Ras: Quarter HorseLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 94 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 94 kg
Vacht: Cremello Geboren op: 31/10/2026
Producent: Grandma

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 26883.48
Uithoudingsvermogen7093.13  Galop4255.63
Snelheid3069.92  Draf1462.57
Dressuur6211.70  Springen4790.53
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Zwart ,Met melk en Suiker
Moederdier: M Zwart ,Met melk en Suiker
Quarter Horse
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7093.13
7093.13
7093.13
7093.13
7093.13
7093.13
Snelheid
3069.92
3069.92
3069.92
Dressuur
6211.7
6211.7
6211.7
6211.7
6211.7
6211.7
Galop
4255.63
4255.63
4255.63
4255.63
Draf
1462.57
1462.57
Springen
4790.53
4790.53
4790.53
4790.53
4790.53
Deze merrie heeft 2632 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Zwart
P is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertP zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertP zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie