purpose

Anciënniteit : 3795 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 22 437 836 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Duits Zadelpaard Donkerbruin
11:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 12925.10

Uithoudingsvermogen
1029.805
2059.61
Snelheid
1091.55
2183.10
Dressuur
1674.0695
3348.14
Galop
749.708
1499.42
Draf
550.446
1100.89
Springen
1366.9695
2733.94
Ras: Duits ZadelpaardLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 169 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 502 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 29/08/2023
Producent: purpose

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0100
Reining 0000
Western Pleasure 01900
Genetisch potentieel Totaal: 10779.54
Uithoudingsvermogen1717.78  Galop1298.79
Snelheid1820.77  Draf1091.33
Dressuur2570.87  Springen2280.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1717.78
1717.78
1717.78
Snelheid
1820.77
1820.77
1820.77
Dressuur
2570.87
2570.87
2570.87
Galop
1298.79
1298.79
Draf
1091.33
1091.33
Springen
2280
2280
2280
Dit paard heeft 1022 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M 10779.54 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 10779.54 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen