Sweety

Anciënniteit : 1161 dagen
Algemeen klassement : 303ste
Reserve : 28 985 034 equus
Geschiedenis van Eigenaren
petbudgerigar
22:00
Energie
40%
Gezondheid
100%
Moreel
85%

Vaardigheden

Totaal: 12760.44

Uithoudingsvermogen
1140.694
2281.39
Snelheid
1225.0205
2450.04
Dressuur
1415.691
2831.38
Galop
697.8465
1395.69
Draf
823.989
1647.98
Springen
1076.9805
2153.96
Ras: GrasparkietLeeftijd: 112 jaren
Soort: HuisdierpaardHoogte: 16 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 48 kg
Familie: Psittaculidae Geboren op: 18/05/2024
Trainer: Sweety Winst: 374 224 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 05343108
Drafrace 0164196
Cross-country 0184493
Showspringen 04273129
Dressuur 01261162
Genetisch potentieel Totaal: 12664.44
Uithoudingsvermogen2279.59  Galop1393.09
Snelheid2406.23  Draf1646.38
Dressuur2786.18  Springen2152.96
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2279.59
2279.59
2279.59
Snelheid
2406.24
2406.24
2406.24
Dressuur
2786.18
2786.18
2786.18
Galop
1393.09
1393.09
Draf
1646.38
1646.38
1646.38
Springen
2152.96
2152.96
2152.96
Deze merrie heeft 1209 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Grasparkiet is een van de Huisdierpaarden.

Tem dit paard om het te verouderen. Train het, maak ritjes en doe mee aan competities. Je kunt ook andere eigenaren van een Huisdierpaard vragen om je te helpen sneller vooruitgang te boeken. Help anderen ook en vergroot de vaardigheden van je Huisdierpaard.

Nadat het getemd is, geeft dit paard je 10 10 pasjes voor elk paardenjaar tot de leeftijd van 80 jaar. De beloning kan op een willekeurige knop voor het verzorgen van je paard verschijnen wanneer het wakker wordt.

Grasparkiet kan niet worden verkocht.

Hier is een lijst van iedereen die eigenaar is van Grasparkiet

Getemde paarden

Al 214 Grasparkiet paarden getemd:

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.