Y-D_NEW

Anciënniteit : 5320 dagen
Algemeen klassement : 20ste
Reserve : 9 614 223 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Donkerbruin
08:00
Energie
62%
Gezondheid
15%
Moreel
20%

Vaardigheden

Totaal: 27468.38

Uithoudingsvermogen
4378.864
8757.73
Snelheid
3025.2955
6050.59
Dressuur
3626.6695
7253.34
Galop
838.711
1677.42
Draf
1228.2565
2456.51
Springen
636.3925
1272.79
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 11 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 149 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 37 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 13/09/2026
Producent: Y-D_NEW Winst: 538 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0100
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 0200
droite
Genetisch potentieel Totaal: 26855.65
Uithoudingsvermogen7087.18  Galop2945.12
Snelheid5019.57  Draf3329.15
Dressuur6017.37  Springen2457.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H2 blupt ৎ Gaucho's ୭
Moederdier: M blupt ৎ Gaucho's ୭
Argentijnse Criollo
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7087.18
7087.18
7087.18
7087.18
7087.18
7087.18
Snelheid
5019.57
5019.57
5019.57
5019.57
5019.57
Dressuur
6017.37
6017.37
6017.37
6017.37
6017.37
Galop
2945.12
2945.12
2945.12
Draf
3329.15
3329.15
3329.15
3329.15
Springen
2457.26
2457.26
2457.26
Deze merrie heeft 2627 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M3 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M3 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 12 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen