Hera030

Anciënniteit : 855 dagen
Algemeen klassement : 450ste
Reserve : 1 593 209 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Curly Kastanje
10:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
83%

Vaardigheden

Totaal: 22724.21

Uithoudingsvermogen
4184.9605
8369.92
Snelheid
2631.294
5262.59
Dressuur
801.462
1602.92
Galop
637.0615
1274.12
Draf
2853.638
5707.28
Springen
253.689
507.38
Ras: CurlyLeeftijd: 18 jaren 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 452 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 23/09/2026
Producent: lol12345 Winst: 2 948 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0300
Cutting 0000
Trail 0400
Reining 01600
Western Pleasure 0004
droite
Genetisch potentieel Totaal: 25589.17
Uithoudingsvermogen6760.89  Galop3105.95
Snelheid4351.77  Draf4716.02
Dressuur3913.82  Springen2740.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6760.89
6760.89
6760.89
6760.89
6760.89
6760.89
Snelheid
4351.77
4351.77
4351.77
4351.77
Dressuur
3913.82
3913.82
3913.82
3913.82
Galop
3105.95
3105.95
3105.95
3105.95
Draf
4716.02
4716.02
4716.02
4716.02
4716.02
Springen
2740.72
2740.72
2740.72
Deze merrie heeft 2503 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M25589.17 BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M25589.17 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 19 jaren 6 maanden
reproductionDekkingen: 7
arbreStamboom
chevalNakomelingen