Y-D_NEW

Anciënniteit : 5320 dagen
Algemeen klassement : 20ste
Reserve : 9 574 158 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Bruine Tovero
12:30
Energie
9%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26086.12

Uithoudingsvermogen
4358.134
8716.27
Snelheid
3048.3025
6096.60
Dressuur
3655.1335
7310.27
Galop
549.093
1098.19
Draf
681.849
1363.70
Springen
750.547
1501.09
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 6 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 148 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 433 kg
Vacht: Bruine Tovero Geboren op: 29/09/2026
Producent: Y-D_NEW Winst: 144 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27026.90
Uithoudingsvermogen7131.87  Galop2963.85
Snelheid5051.04  Draf3350.61
Dressuur6056.56  Springen2472.96
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7131.87
7131.87
7131.87
7131.87
7131.87
7131.87
Snelheid
5051.04
5051.04
5051.04
5051.04
5051.04
Dressuur
6056.56
6056.56
6056.56
6056.56
6056.56
Galop
2963.85
2963.85
2963.85
Draf
3350.61
3350.61
3350.61
3350.61
Springen
2472.97
2472.97
2472.97
Dit paard heeft 2647 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H2 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H2 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen