CHARLGO

Anciënniteit : 5482 dagen
Algemeen klassement : 38ste
Reserve : 16 719 475 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Ierse Hunter Zwart
10:00
Energie
86%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28881.64

Uithoudingsvermogen
3340.658
6681.32
Snelheid
1668.3635
3336.73
Dressuur
4009.677
8019.35
Galop
3117.168
6234.34
Draf
606.757
1213.51
Springen
1698.195
3396.39
Ras: Ierse HunterLeeftijd: 15 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 174 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 500 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 05/10/2026
Producent: CHARLGO Winst: 951 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0100
Western Pleasure 01900
Genetisch potentieel Totaal: 25866.60
Uithoudingsvermogen5540.84  Galop5179.06
Snelheid3322.09  Draf1476.83
Dressuur6653.46  Springen3694.32
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5540.84
5540.84
5540.84
5540.84
5540.84
Snelheid
3322.09
3322.09
3322.09
3322.09
Dressuur
6653.46
6653.46
6653.46
6653.46
6653.46
6653.46
Galop
5179.06
5179.06
5179.06
5179.06
5179.06
Draf
1476.83
1476.83
Springen
3694.32
3694.32
3694.32
3694.32
Deze merrie heeft 2530 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M 25866.60 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 25866.60 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 16 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen