willy0123

Anciënniteit : 5357 dagen
Algemeen klassement : 4de
Reserve : 442 238 041 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Bruin
11:45
Energie
46%
Gezondheid
100%
Moreel
85%

Vaardigheden

Totaal: 32893.62

Uithoudingsvermogen
1107.051
2214.10
Snelheid
2796.502
5593.00
Dressuur
4700.103
9400.21
Galop
3204.555
6409.11
Draf
4145.071
8290.14
Springen
493.526
987.05
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 459 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 08/10/2026
Producent: willy0123 Winst: 113 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27268.63
Uithoudingsvermogen3080.19  Galop4910.82
Snelheid4285.50  Draf6351.92
Dressuur7202.48  Springen1437.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3080.19
3080.19
3080.19
Snelheid
4285.5
4285.5
4285.5
4285.5
Dressuur
7202.48
7202.48
7202.48
7202.48
7202.48
7202.48
Galop
4910.82
4910.82
4910.82
4910.82
4910.82
Draf
6351.92
6351.92
6351.92
6351.92
6351.92
6351.92
Springen
1437.72
1437.72
Dit paard heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

cramponsStiften

draf: +12

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen