Rijpaard Lusitano Gestippeld grijs
14:00
Energie
33%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 30352.94

Uithoudingsvermogen
1076.351
2152.70
Snelheid
2535.3165
5070.63
Dressuur
4431.527
8863.05
Galop
2964.2675
5928.53
Draf
3834.0125
7668.02
Springen
334.9975
670.00
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 478 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 10/10/2026
Producent: Voodoo Doll Winst: 214 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27282.61
Uithoudingsvermogen3081.76  Galop4913.42
Snelheid4287.70  Draf6355.07
Dressuur7206.20  Springen1438.46
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27281 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M 27281 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3081.76
3081.76
3081.76
Snelheid
4287.7
4287.7
4287.7
4287.7
Dressuur
7206.2
7206.2
7206.2
7206.2
7206.2
7206.2
Galop
4913.42
4913.42
4913.42
4913.42
4913.42
Draf
6355.07
6355.07
6355.07
6355.07
6355.07
6355.07
Springen
1438.46
1438.46
Dit paard heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 27282 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 27282 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen