tonn

Anciënniteit : 5678 dagen
Algemeen klassement : 117ste
Reserve : 225 785 379 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard-pegasus Lusitano Bruin
14:00
Energie
28%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 32345.05

Uithoudingsvermogen
782.033
1564.07
Snelheid
2803.209
5606.42
Dressuur
4711.313
9422.63
Galop
3212.2795
6424.56
Draf
4154.816
8309.63
Springen
508.873
1017.75
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren
Soort: Rijpaard-pegasusHoogte: 161 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 444 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 10/10/2026
Producent: tonn Winst: 380 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27283.88
Uithoudingsvermogen3081.90  Galop4913.62
Snelheid4287.89  Draf6355.36
Dressuur7206.60  Springen1438.51
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27282 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M 27283 BLUPT Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3081.9
3081.9
3081.9
Snelheid
4287.89
4287.89
4287.89
4287.89
Dressuur
7206.6
7206.6
7206.6
7206.6
7206.6
7206.6
Galop
4913.62
4913.62
4913.62
4913.62
4913.62
Draf
6355.36
6355.36
6355.36
6355.36
6355.36
6355.36
Springen
1438.51
1438.51
Dit paard heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

sangmedusePegasus

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +4, dressuur: +4

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bucephaleBucephalus

dressuur: +3


Manege

H1 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H1 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen