normal
11:30
Energie
3%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28850.66

Uithoudingsvermogen
2311.454
4622.91
Snelheid
3430.7635
6861.53
Dressuur
3100.104
6200.21
Galop
4482.504
8965.01
Draf
299.562
599.12
Springen
800.941
1601.88
Ras: WelshLeeftijd: 7 jaren 6 maanden
Soort: PonyHoogte: 130 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 382 kg
Vacht: Muisgrijs Geboren op: 11/10/2026
Producent: itsmefloortje Winst: 528 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0030
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27294.50
Uithoudingsvermogen4610.92  Galop7216.87
Snelheid5700.38  Draf1488.14
Dressuur5155.67  Springen3122.52
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4610.92
4610.92
4610.92
4610.92
4610.92
Snelheid
5700.38
5700.38
5700.38
5700.38
5700.38
Dressuur
5155.67
5155.67
5155.67
5155.67
5155.67
Galop
7216.87
7216.87
7216.87
7216.87
7216.87
7216.87
Draf
1488.14
1488.14
Springen
3122.52
3122.52
3122.52
3122.52
Dit paard heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

pommevintageAntieke Appel

uithoudingsvermogen:+11, snelheid: +11, dressuur: +11, galop: +11, draf: +11, springen: +11


Manege

Hatseflats /4 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Hatseflats /4 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 7
arbreStamboom
chevalNakomelingen