Y-D_NEW

Anciënniteit : 5323 dagen
Algemeen klassement : 20ste
Reserve : 9 708 530 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Bruin
08:00
Energie
62%
Gezondheid
15%
Moreel
15%

Vaardigheden

Totaal: 26074.67

Uithoudingsvermogen
4305.596
8611.19
Snelheid
3049.122
6098.24
Dressuur
3655.5615
7311.12
Galop
599.9915
1199.98
Draf
678.3695
1356.74
Springen
748.693
1497.39
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 8 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 149 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 96 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 11/10/2026
Producent: Castella Winst: 365 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27111.13
Uithoudingsvermogen7154.53  Galop2973.20
Snelheid5066.67  Draf3361.59
Dressuur6074.38  Springen2480.76
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7154.53
7154.53
7154.53
7154.53
7154.53
7154.53
Snelheid
5066.67
5066.67
5066.67
5066.67
5066.67
Dressuur
6074.38
6074.38
6074.38
6074.38
6074.38
Galop
2973.2
2973.2
2973.2
Draf
3361.59
3361.59
3361.59
3361.59
Springen
2480.76
2480.76
2480.76
Deze merrie heeft 2655 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Ariel Blupt! is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Ariel Blupt! is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 9 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen