Grandma

Anciënniteit : 4935 dagen
Algemeen klassement : 13de
Reserve : 2 582 692 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Kastanje
13:30
Energie
32%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26766.27

Uithoudingsvermogen
1397.6245
2795.25
Snelheid
3438.019
6876.04
Dressuur
3109.519
6219.04
Galop
4352.701
8705.40
Draf
451.0715
902.14
Springen
634.2025
1268.40
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 131 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 402 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 11/10/2026
Producent: Grandma

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 013110
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27295.58
Uithoudingsvermogen4611.10  Galop7217.21
Snelheid5700.58  Draf1488.19
Dressuur5155.89  Springen3122.61
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Hatseflats /4 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: 27295.07 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4611.1
4611.1
4611.1
4611.1
4611.1
Snelheid
5700.58
5700.58
5700.58
5700.58
5700.58
Dressuur
5155.89
5155.89
5155.89
5155.89
5155.89
Galop
7217.21
7217.21
7217.21
7217.21
7217.21
7217.21
Draf
1488.19
1488.19
Springen
3122.61
3122.61
3122.61
3122.61
Dit paard heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+18, snelheid: +18, dressuur: +18, galop: +18, draf: +18, springen: +18

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

cramponsStiften

galop: +12

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
10. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** western zadel 3*** western hoofdstel 1* western zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen