Pony Welsh Bruin
10:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28480.95

Uithoudingsvermogen
2257.854
4515.71
Snelheid
3432.852
6865.70
Dressuur
3104.8205
6209.64
Galop
4345.92
8691.84
Draf
449.563
899.13
Springen
649.4675
1298.93
Ras: WelshLeeftijd: 18 jaren 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 132 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 385 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 12/10/2026
Producent: Grandma

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0010
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27303.89
Uithoudingsvermogen4612.57  Galop7219.14
Snelheid5702.41  Draf1488.62
Dressuur5157.51  Springen3123.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: 27303.03 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4612.57
4612.57
4612.57
4612.57
4612.57
Snelheid
5702.41
5702.41
5702.41
5702.41
5702.41
Dressuur
5157.51
5157.51
5157.51
5157.51
5157.51
Galop
7219.14
7219.14
7219.14
7219.14
7219.14
7219.14
Draf
1488.62
1488.62
Springen
3123.64
3123.64
3123.64
3123.64
Deze merrie heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+17, snelheid: +17, dressuur: +17, galop: +17, draf: +17, springen: +17

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
15. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 19 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen