Y-D_NEW

Anciënniteit : 5334 dagen
Algemeen klassement : 20ste
Reserve : 10 902 051 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Zwart
10:00
Energie
86%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26387.11

Uithoudingsvermogen
4320.873
8641.75
Snelheid
3060.29
6120.58
Dressuur
3669.1775
7338.35
Galop
729.4595
1458.92
Draf
699.9025
1399.81
Springen
713.851
1427.70
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 13 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 150 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 439 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 20/10/2026
Producent: Y-D_NEW Winst: 413 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0100
Cross-country 0000
Showspringen 01900
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27227.92
Uithoudingsvermogen7184.69  Galop2986.16
Snelheid5088.60  Draf3375.95
Dressuur6101.06  Springen2491.44
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H4 ৎ Gaucho's ୭
Moederdier: M3 ৎ Gaucho's ୭
Argentijnse Criollo
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7184.69
7184.69
7184.69
7184.69
7184.69
7184.69
Snelheid
5088.61
5088.61
5088.61
5088.61
5088.61
Dressuur
6101.06
6101.06
6101.06
6101.06
6101.06
6101.06
Galop
2986.16
2986.16
2986.16
Draf
3375.95
3375.95
3375.95
3375.95
Springen
2491.45
2491.45
2491.45
Deze merrie heeft 2666 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M5 blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M5 blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen