lovechamp

Anciënniteit : 931 dagen
Algemeen klassement : 1299ste
Reserve : 866 693 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Curly Kastanje
09:30
Energie
26%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 23187.11

Uithoudingsvermogen
4098.161
8196.32
Snelheid
2638.9685
5277.94
Dressuur
799.2835
1598.57
Galop
634.965
1269.93
Draf
2860.964
5721.93
Springen
561.2135
1122.43
Ras: CurlyLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 458 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 22/10/2026
Producent: lovechamp Winst: 3 273 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0206
Trail 012111
Reining 02000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 25742.91
Uithoudingsvermogen6801.24  Galop3123.28
Snelheid4377.93  Draf4744.89
Dressuur3937.94  Springen2757.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6801.24
6801.24
6801.24
6801.24
6801.24
6801.24
Snelheid
4377.93
4377.93
4377.93
4377.93
Dressuur
3937.94
3937.94
3937.94
3937.94
Galop
3123.28
3123.28
3123.28
3123.28
Draf
4744.89
4744.89
4744.89
4744.89
4744.89
Springen
2757.63
2757.63
2757.63
Dit paard heeft 2517 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+10, snelheid: +10, dressuur: +10, galop: +10, draf: +10, springen: +10

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern2xblanc2** Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2


Manege

Tot:
21. November 2026
Stal:
stal 2** drinkbak douche stro
Voordelen:
veevoer haver wortel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

h blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen