Y-D_NEW

Anciënniteit : 5320 dagen
Algemeen klassement : 20ste
Reserve : 9 574 158 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Argentijnse Criollo Bruine Tovero
08:00
Energie
86%
Gezondheid
11%
Moreel
10%

Vaardigheden

Totaal: 26598.75

Uithoudingsvermogen
4340.705
8681.41
Snelheid
3035.8785
6071.76
Dressuur
3640.184
7280.37
Galop
775.0245
1550.05
Draf
817.195
1634.39
Springen
690.3905
1380.78
Ras: Argentijnse CriolloLeeftijd: 16 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 147 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 20 kg
Vacht: Bruine Tovero Geboren op: 29/09/2026
Producent: Y-D_NEW Winst: 163 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 01900
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27028.84
Uithoudingsvermogen7132.52  Galop2963.99
Snelheid5051.38  Draf3350.81
Dressuur6056.88  Springen2473.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H2 ৎ Gaucho's ୭
Moederdier: Ariel Blupt! ৎ Gaucho's ୭
Argentijnse Criollo
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7132.52
7132.52
7132.52
7132.52
7132.52
7132.52
Snelheid
5051.38
5051.38
5051.38
5051.38
5051.38
Dressuur
6056.88
6056.88
6056.88
6056.88
6056.88
Galop
2963.99
2963.99
2963.99
Draf
3350.81
3350.81
3350.81
3350.81
Springen
2473.26
2473.26
2473.26
Deze merrie heeft 2647 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M3 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M3 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 17 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen